TR
Hidrodinamik Hakkımızda

Hidrodinamik Mirasının bir parçası olun, geleceğe bizimle yön verin!

Hidrodinamik Shipyard | Hakkımızda

Hidrodinamik Tersanesi, Türkiye’deki ilk özel tersanelerden biri olarak denizcilik sektöründe öncü bir konuma sahiptir. Uluslararası gemi tamir sektöründe önde gelen bir isim olan şirketimiz, gemi bakımı ve dönüşüm süreçlerinde uzmanlığını hızlı çözümlerle pekiştirmektedir. Müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve ihtiyaç duydukları desteği sağlamak adına yüksek kalite iş güvenliği ve sürdürülebilirlik standartlarını benimsemekteyiz. Amacımız, mümkün olan en kısa sürede gemilerimizi mavi sulara emniyetle döndürerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Hidrodinamik Shipyard | Hakkımızda

Misyon

Yeni gemi inşaası ve gemi bakım-onarım alanlarındaki tecrübesi ve geleneksel ticari ahlakıyla müşterilerinin beklentilerine cevap verebilen, insan sağlığı ve çevre duyarlı, çözüm odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet üreten bir tersanedir.

Vizyon

Yeni gemi inşaası ve gemi bakım-onarım sektöründe kurumsal döngüsünü tamamlamış, katkısı yüksek projelere hizmet eden, tüm iş ortaklarının memnuniyetini sağlayan, teknolojiden üst seviyede yararlanan ulusal ve uluslararası tanınırlığı yüksek lider bir tersane olabilmek.

 

Hidrodinamik Shipyard | Hakkımızda
Hidrodinamik Shipyard | Hakkımızda
Hidrodinamik Shipyard | Hakkımızda
Kurucumuz

NECATİ ÖZER

Değerli kurucumuz Deniz İnşaat Yüksek Mühendisi Necati Özer 1926 yılında Eskişehir’de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Gemi İnşa ve Yüksek Mühendislik Bölümü’nün ilk mezunlarından olan Özer, üniversite sonrası Japonya’da staj yaptı. Japonya ve Almanya’daki tersanelerde çalıştıktan sonra ülkesine dönerek İstanbul’da devlet tersanelerinde Gemi Mühendisi olarak çalıştı. 1975 yılında Rumeli Kavağı’nda kendi tersanesini kurarak gemi inşasına başladı.